Sügis lapimaal 19.- 24.09.2017

See, kes liiga kaua virmalisi vaatab, läheb segi.” Saamide legend

s

Koostöös Looduse Omnibussiga

Lapimaa sügis on väga kaunis ja värvirikas. Pildigaleriid vaata siitLoodus on imekaunis, küünlasarnased sihvakad kuused sirutuvad taeva poole, kuldkollased kased ning punaseks värvunud taimed muudavad Lapimaa sügise eriliseks.

Matkame tundrutes ning metsades, seikleme mägedel ja orgudes. Retk sobib suurepäraselt nii matkasellidele kui loodus- ja fotohuvilistele. Nelja täispäevaga kohapeal jäävad meie teele: Konttaineni mägi, Oulanka jõekärestik, Karhun- Kierros looduspark, Jyrävä kärestik, Kiutaköngase kanjon,  Riisitunturi. Retked ei vaja erivarustust. Kes soovib, võib käimiskepid kaasa võtta.

Külastame ka Oulanka looduskeskust. Suur tõenäosus on näha põhjala uhkust – virmalisi, septembrikuu pimedad ööd on selleks nähtuseks soodsad. Õhtud sisustame sauna ja pildivaatlusprogrammiga.

Matkajuhiks on Kersti Lindström.

Reisiks on kõigi mugavustega buss, millega sõidame esimesel päeval läbi Soome – Lapimaale, kuni oleme jõudnud polaarjoone lähistele Kuusamosse. Bussis kuumaveeaparaat, TV, CD/DVD.

Ööbimine mõnusates 10- kohalisestes loodusmajakestes (mökkid) Ruka suusakeskuse lähedal. Majades on saun, avar saal ja köök. Lisaks on majades pesumasin, riietekuivatuskapp, kamin, TV, WC, dush, põrandaküte.

Söögikordadeks jagame välja toidukraami, mida majakestes üheskoos valmistame.

Kogunemine 19. septembril  6.30 Tallinnas, A- terminalis. Tagasi Tallinnas oleme 24. septembril kell 22.30,  A- terminalis.

Hind: 390 €

Hinnas sisalduvad

  • Laevapiletid.
  • Bussisõit.
  • Kohapeal söök 3X päevas.
  • Majutus.
  • Saun.
  • Matkajuht.
  • Hannu Hautala keskuse külastamine.

Hinna sisse ei kuulu kindlustus.

Täiendav info registreerunutele. Registreerimiseks vajalikud: nimi, sünniaeg, kontakttelefon ja e-posti aadress ja broneerimistasu 50 eur Loodusretked kontole, kuni 10. mai 2017. Kogu summa 20. august 2017.

Loodusretked OÜ  a/a EE961010220074261014, selgitusse märkida “Lapimaa 2017 sügis” ja osaleja nimi.

Info ja registreerimine ning kindlustus: Kersti  +372 51 29 777, kersti@loodusretked.ee

Loe siit: Reisitingimused 2017

maja5 maja7 maja6 maja4 maja3 maja2 maja1 maja